overlay

Bilgilendirme

Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezine hoşgeldiniz.

Tacettin Veli Mahallesi Tacettin Veli Bulvarı No:28 Melikgazi/Kayseri adresinde hizmet vermekte olup; Eğitim, toplantı, konferans, konaklama, erkek kuaförü, restoran, canlı maç yayınları ve oyun alanları ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz. 

Konaklama randevularınızı 0 (352) 222 6280 numaralı telefonumuzdan günün her saatinde 7/24 yaptırabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı en erken bir ay önceden yaptırabilirsiniz. İçinde bulunulan ayda bir sonraki ay için rezervasyon kabul edilmektedir. Tesisimizde eğitim, seminer, toplantı olduğu günlerde oda/yatak doluluk oranı % 100'e ulaşabilmektedir. Tesisimizin dolu olduğu günler için rezervasyon kabulü yapılamamakta ancak rezervasyon iptali olduğunda talep sırasına göre müşterilerimize resepsiyon birimimizde geri dönüş yapılmaktadır. Rezervasyon yaptırırken kaç kişi kalacağınızı, kaç gün kalacağınızı, hangi tip oda talep ettiğinizi ve çocuklar için yaş bilgisini iletmeniz herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamanız açısından önem arz etmektedir. Rezervasyon en fazla 15 gün için yapılmakta olup daha uzun süreli konaklama talepleri tesisin doluluk oranını geçici görev, eğitim toplantı süreleri dikkate alınarak müsaitlik durumuna göre değerlendirilmektedir.  Tesisimize konaklama için girişler 14:00 da başlamaktadır. Çıkış saati ise en geç 10:00 olarak belirlenmiştir. Erken gelen konuklarımıza oda temizliği bittiği takdirde odasına daha erken yerleşebilmesi için yardımcı olunabilmektedir.  Tesise giriş işlemlerinde Sağlık Bakanlığı personel kimlik kartı / kamu görevlisi olduğunu belgeleyen kimlik kartı/ evlilik cüzdanı ve Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı sizden talep edilecektir. Kimlik bilgileri teyit edilmeden tesisimizden yararlanmanız mümkün değildir. Konaklama ücreti girişte peşin olarak tahsil edilmektedir. Tesis oda ücretlerine sabah kahvaltısı dahildir. Kahvaltı hizmeti hafta içi 07.30-09.00 hafta sonu 07:30-10:00 saatleri arası 7. katta bulunan restoranda verilmektedir.   Öğlen ve akşam yemekleri için ücretli alakart restoranımızda yararlanabilirsiniz. Tesisimizin tüm kapalı mekanlarında ilgili yasa gereği sigara içmek yasaktır. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Tesisimizle ilgili memnuniyet, şikayet görüş ve önerileriniz için web sayfamızın iletişim bölümünde bulunan görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın linkini kullanarak bizlere ilete bilirsiniz. Size en kısa sürede tesis yöneticilerimiz tarafından mail ya da belirttiğiniz telefon numarası üzerinden geri bildirimde bulunulacaktır.